rekrutacja

W związku z rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca Handlowy

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz nawiązywanie i rozwijanie relacji z nimi,
  • udział w nawiązywaniu oraz utrzymywaniu długofalowych relacji z architektami, developerami i inwestorami,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych i spotkań handlowych u klienta, prowadzenie negocjacji handlowych,
  • rozpoznawanie potrzeb klienta oraz doradztwo w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie ofert handlowych dla kontrahentów,
  • stanowisko jest mobilne (w zakresie miasta i województwa).

Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba profesjonalna i zaangażowana, zorganizowana, komunikatywna i umiejętnie budująca relacje.

Wymagania:

  • silna motywacja do pracy,
  • operatywności oraz orientacji na sukces,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • czynne prawo jazdy kat.B,
  • sprawna obsługa programów z pakietu Office,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji,
  • samodzielność w planowaniu i organizacji własnej pracy,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie zawodowe w branży meblowej nie jest wymagane, będzie atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • niezbędne nowoczesne narzędzia pracy.

CV i list motywacyjny wraz ze zdjęciem prosimy przesłać klikając przycisk APLIKUJ
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w dokumentach rekrutacyjnych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).